Новини
Світловодська

ЗАСІДАННЯ виконавчого комітету Світловодської міської ради, 15 травня 2020 року о 13:00 год.

Порядок денний:

  ЖИТЛОВИЙ ВІДДІЛ

 Доповідає Скляр Наталія Іванівна – начальник

1.Про надання дозволу  на реєстрацію місця проживання у кв.№ 70-а в буд.2  по  вул. Робітничій Вєтрову Івану Олександровичу.

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

Доповідає Яременко Наталія Костянтинівна – начальник

2.Про виконання бюджету міста Світловодськ за  2019 рік

 УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

      Доповідає Котенко Ірина Петрівна – начальник

3.Про виплату грошової компенсації особам з інвалідністю за придбані квитки на проїзд 

КНП»ЦПМСД СМР

Доповідає  Шумейко Людмила Іванівна –головний лікар

4.Про перерозподіл кошторисних призначень

 УЖКГ

    Доповідає Самоляк Віктор Андрійович – начальник

 1. Про розгляд проекту рішення Світловодської міської ради про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 17 грудня 2019 року № 1845 «Про затвердження програми благоустрою м. Світловодська на 2020-2021 роки»
 2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської радивід 17 грудня 2019 року №1845«Про затвердження програми благоустрою м.Світловодська

на 2020-2021 роки»

 1. Про надання дозволу  ТОВ «Системавтоматика»  на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Будівельників 1

8 .Про  надання  дозволу  ОСББ «Любисток СЛ» на знесення трьох дерев, які знаходяться по вулиці Приморській 38а

 1. Про надання дозволу  ОСББ «Злагода - 77» на знесення п’яти дерев, які знаходяться по вулиці Героїв України 77
 2. Про надання дозволу  ОСББ «Каштан - 49» на знесення п’яти дерев, які знаходяться по вулиці Героїв України 49
 3. Про надання дозволу  АОСББ «Радужне-23» на знесення чотирьох дерев, які знаходяться по вулицях Михайла Грушевського 16, 20 та Приморській 58
 4. Про надання дозволу  ОСББ «Флагман-3» на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Михайла Грушевського 3
 5. Про надання дозволу  ОСББ «Чорнобривці 47» на знесення трьох дерев, які знаходяться по вулиці Героїв України 47
 6. Про надання дозволу ГО «Світловодській спілці учасників АТО» на видалення сухостійних, буреломних дерев, які знаходяться в парку ім. Т.Г. Шевченка

15 .Про підготовку комунальних закладів  та житлово-комунального господарства  міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року.

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ

Доповідає Батяшов Сергій Олексійович – головний архітектор

16.Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 14 лютого 2020р. за № 74 «Про надання дозволу на перепланування квартири з влаштуванням балкону консольного типу квартири №4 по вул. Героїв України,25 гр. Завгородній М.О»

17..Про надання дозволу на влаштування балкону консольного типу до квартири №3 по вул. Героїв України,20  гр.Гайдаю С.О.

18..Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці та частині майнового комплексу будівель ТОВ»Світловодський завод Луч» по вул. Обсерваторній у м. Світловодську.

19..Про присвоєння поштової адреси комплексу будівель магазину «Ревівський» гр. Стороженка О.Г по вул. Захисників України, у м. Світловодську.

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ, РЕСУРСІВ ТА РОЗВИТКУ

Доповідає Дмитренко Марія Іванівна – начальник

20.Про внесення  змін до договору оренди нерухомого майна від 22.05.2017 № 4/2013 за адресою:м. Світловодськ, вул. Героїв України, 67 зфізичною особою – підприємцем Новіковим І.І.

 1. Про передачу в оренду нежитлового приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв Чорнобиля,31 юридичній особі – ПП «Сільбудсервіс

22 .Про переукладання договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Михайла Грушевського,20  з юридичною особою –  Південно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Дніпро) у Кіровоградській області

23 .Про продовження терміну дії договорів оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ,вул. Героїв України,110 з юридичною особою – ТОВ  фірмою «Ескулап»

 1. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлова,16 з юридичною особою – ТОВ фірмою «Ескулап»
 2. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ,вул. Героїв України,4 з юридичною особою – фінансовим управлінням Світловодської міської ради
 3. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ,вул. Герої України,37 з фізичною особою – Васильєвою І.С.

27.Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету 

Секретар міської ради Ю. САПЯНОВ