Новини
Світловодська

Живі, поки пам’ятаємо!

День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відзначається 29 серпня – саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Нажаль в Іловайському котлі загинув і наш земляк, вірний син України Олег ХОМЧУК.

Від 2014 року уособленням захисників України стали Герої Небесної Сотні, вірні присязі військові з анексованого Кримського півострова, учасники Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил на Сході України. Українські воїни та добровольці зруйнували міф про непереможність російської армії. Звитяга українського вояцтва під час російсько-української війни дала країні нових героїв — чоловіків та жінок української армії і силових структур, що воюють на Сході.

“Захищаючи свою незалежність і територіальну цілісність у протистоянні російській агресії, моя країна змушена платити жахливу ціну. Внаслідок збройного конфлікту, розв’язаного Росією, вже загинуло 3094 та поранено майже 12 тисяч захисників України”. 

В памʼять про захисників України, 28 серпня, в переддень Дня вшанування памʼяті захисників України, секретар міської ради Юрій САПЯНОВ та заступник міського голови Ірина ЩЕРБИНА поклали квіти до могил Героїв неоголошенної війни, пам’ятника воїнам-захисникам, що віддали своє життя за цілісність України та памʼятної дошки загиблим світловодцям-учасникам Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил на Сході України.

Живі, поки пам'ятаємо!