Міська рада
Рішення

№15 “Про затвердження Програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів м.Світловодськ на 2021-2024 роки”

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 10.06.2018 №2189-УІІІ

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів  м.Світловодськ на 2021-2024  роки  (додаток №1 до рішення).

2. Затвердити форму договору про співфінансування (додаток №2 до рішення).

3. Фінансовому управлінню передбачити фінансування витрат, пов’язаних з реалізацією Програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  та житлово–будівельних кооперативів на 2021 рік та наступні роки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, місцевого господарства та інфраструктури.

Міський голова  А. МАЛІЦЬКИЙ

Переглянути додатки до рішення