Міська рада
Рішення

№16 “«Про затвердження комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення Світловодської міської територіальної громади на 2021-2023 роки»”

З метою забезпечення життєдіяльності міста та його інфраструктури, відповідно до п.22 ч.1 ст. 26 п.22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,

міська рада вирішила:

1. Затвердити «Комплексну програму реконструкції мереж зовнішнього освітлення Світловодської міської територіальної громади на 2021-2023 роки» (далі Програма), що додається.

2. Фінансування Програми проводити за рахунок коштів міського бюджету.

3. Міському фінансовому управлінню планувати видатки на фінансування заходів Програми, виходячи з реальних можливостей міського бюджету та його пріоритетів.

4. Управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради забезпечити реалізацію заходів Програми в межах запланованих коштів на відповідний бюджетний період та надавати щорічний звіт Світловодській міській раді.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, місцевого господарства та інфраструктури.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Переглянути додатки до рішення