Міська рада
Рішення

№2133 “Про врегулювання питання розподілу повноважень щодо передачі комунального майна в оренду територіальної громади м. Світловодськ”

З метою впорядкування питання розподілу повноважень  щодо передачі комунального майна в оренду територіальної громади м. Світловодськ, керуючись п.19 ч.1 ст.1, ст.4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», ст.25, п 31 ч.1 ст.26, ч. 1, 5 ст.60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Міська рада вирішила:

1. Визначити виконавчий комітет Світловодської міської ради – органом, уповноваженим управляти нерухомим майном, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Світловодськ.

2. Встановити, що:

2.1. Загальна площа нерухомого майна, орендодавцями якого відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» є балансоутримувачі, не повинні перевищувати 200 кв.м. на одного балансоутримувача.

2.2. Балансоутримувачі (комуналні підприємства, установ, організації) у разі розгляду питання щодо передачі майна в оренду в обов’язковому порядку отримують згоду уповноваженого органу управляти нерухомим майном, що перебуває у комунальній  власності міста Світловодськ.

2.3. Зміст оголошення про передачу комунального майна в оренду на аукціоні, у тому числі інформації про додаткові умови оренди певних видів майна, до моменту його розміщення в електронній торговій системі (ЕТС) погоджується з органом, визначеним у пункті 1 цього рішення.   

2.4 Рішення про надання згоди на здійснення невідємних поліпшень комунального майна  приймається  уповноваженим органом управляти нерухомим майном, що перебуває у комунальній  власності  територіальної громади міста Світловодськ.

2.5. Рішення про продовження договору оренди комунального майна, передбаченого  частиною 2 статті 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» приймається орендодавцем за погодженням виконавчого комітету Світловодської міської ради.

2.6. Виконавчому комітету Світловодської міської ради до 01.10.2020 затвердити переліки першого типу (перелік об’єктів, які можуть бути передані через аукціон) та другого типу (перелік об’єктів, які можуть бути передані без аукціону).

2.7. Внесення змін до переліків відповідного типу проводиться тільки за рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради.

3. Уповноважити управління, економіки ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради, на виконання наступних функцій:

3.1. Здійснювати роботу в електронній торговій системі (ЕТС) щодо організації передачі в оренду комунального майна територіальної громади м. Світловодськ.

3.2. Організовувати процес передачі в оренду та контролю укладених договорів оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодськ, орендодавцем якого виступає виконавчий комітет Світловодської міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, місцевого господарства та інфраструктури.

Секретар міської ради  Юрій САПЯНОВ