Міська рада
Рішення

№2143 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Прокопенко Л.М. для індивідуального садівництва”

Розглянувши заяву від 26.06.2020 громадянки Прокопенко Л.М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, викопіювання з планово-картографічних матеріалів з місцем розташування земельної ділянки, копію довідки наданої СТ «Аврора» від 25.06.2020 № 2, лист відділу архітектури та містобудування № 44 від 07.07.2020 щодо відповідності виділення земельної ділянки Генеральному плану міста, копію паспорту та ідентифікаційного коду заявника, копію паспорту заявника та ідентифікаційного коду, копію членської книжки садовода б/н, керуючись  ст.ст. 35, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 22 України "Про землеустрій", п.5 ст. 16 та п.3 ст. 24 Закону України "Про державний земельний кадастр", ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва. Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення.

№ п/п

 

 

 

Прізвище, ім"я та по батькові землекористувача

Адреса земельної ділянки                              кадастровий номер

Загальна площа земель, всього кв.м.

сільськогосподарські землі (угіддя) кв.м.

Забудовані землі

Всього кв.м.

з них:

Всього кв.м.

Рілля кв.м.

Багаторічні насадження кв.м.

1

2

3

4

5

6

7

8

1.1

Прокопенко

Людмилі

Миколаївні

м. Світловодськ,

СТ «Аврора»,

вул. Садова,5, ділянка № 35

 

503,00

503,00

-

503,00

-

2.Розробники проекту землеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.

3.Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

Секретар міської ради Ю. САПЯНОВ