Міська рада
Рішення

№2148 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кришню О.М. для будівництва індивідуального гаражу”

Розглянувши заяву громадянина Кришня О.М. від 10.07.2020, графічний матеріал місця розташування земельної ділянки, копію витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 01.06.2017, копію технічного паспорта на гараж від 30.03.2017, копію паспорту та ідентифікаційного коду заявника, та керуючись ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12,118,121,122,123 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

міська рада вирішила

1.Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

 

№ п/п

 

 

 

Прізвище, ім"я та по батькові землекористувача

Адреса земельної ділянки                              кадастровий номер

Загальна площа земель, всього кв.м.

сільськогосподарські землі (угіддя) кв.м.

Забудовані землі

Всього кв.м.

з них:

Всього кв.м.

Рілля кв.м.

багаторічні насадження кв.м.

1

2

3

4

5

6

7

8

1.1

Кришню

Олександру

Микитовичу

м. Світловодськ,

 вул. Михайла Грушевського, гараж № 7

25,00

-

-

-

25,00

 

2.Розробники проекту  землеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.

3.Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

Секретар міської ради Ю.САПЯНОВ