Міська рада
Рішення

№2189 “Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради №2122 від 11.08.2020 року «Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Карпчуку Б.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)”

Відповідно до ст. 12 Земельного кодексу України, керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, з метою виправлення технічної помилкиупреамбулі рішення,-

міська рада вирішила:

1.Внести зміни до рішення Світловодської міської радиПро внесення змін до рішення Світловодської міської ради №2122 від 11.08.2020 року «Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Карпчуку Б.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), замінивши в преамбулі рішенняслова «громадянки України Карпчуку Б.В.» на слова  «громадянин України Карпчук Б.В.» у відповідому відмінку.

2.Рештупунктівзалишити без змін.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

Секретар міської ради Ю. САПЯНОВ