Міська рада
Рішення

№53 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Цимбалій Н.О. для індивідуального садівництва”

Розглянувши заяву громадянкиЦимбалій Н.О.від 26.10.2020про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, викопіювання з планово-картографічних матеріалів,копію довідки  СТ «Аврора» № 05 від 04.11.2020 виданої Цимбалій Н.О., що вона дійсно є членом СТ «Аврора» та користувачем земельної ділянки, копію паспорту та ідентифікаційного коду,  керуючись  ст.ст. 35, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 22 України "Про землеустрій", ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розробленняпроектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянціУкраїнидля ведення індивідуального садівництва. Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення.

№ п/п

 

 

 

Прізвище, ім"я та по батькові землекористувача

Адреса земельної ділянки                              кадастровий номер

Загальна площа земель, всього кв.м.

сільськогосподарські землі (угіддя) кв.м.

Забудовані землі

Всього кв.м.

з них:

Всього кв.м.

Рілля кв.м.

багаторічні насадження кв.м.

1

2

3

4

5

6

7

8

1.1

Цимбалій

Наталії

Олексіївні

м. Світловодськ,

СТ «Аврора»,

вул. Садова,6, діл. № 30

755,00

755,00

-

755,00

-

 

2. Розробники проектуземлеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.

3. Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань та будівництва.

Міський голова А. МАЛІЦЬКИЙ