Міська рада
Рішення

№54 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Хавренко К.І. для індивідуального садівництва”

Розглянувши заяву громадянки Хавренко К.І.від 07.10.2020про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою,графічний додаток місця розташування земельної ділянки,довідка з садового товариства від 06.10.2020 №04, копія членської книжки садовода, копія паспорту та ідентифікаційного коду,копія Державного акту на право постійного користування землею СТ «Аврора», керуючись  ст.ст. 35, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 22 України "Про землеустрій", ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розробленняпроектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянинуУкраїнидля ведення індивідуального садівництва. Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення.

№ п/п

 

 

 

Прізвище, ім"я та по батькові,  землекористувачу

Адреса земельної ділянки                              кадастровий номер

Загальна площа земель, всього кв.м.

сільськогосподарські землі (угіддя) кв.м.

Забудовані землі

Всього кв.м.

з них:

Всього кв.м.

Рілля кв.м.

багаторічні насадження кв.м.

1

2

3

4

5

6

7

8

1.1

Хавренко Катерині

 Ігорівні

м. Світловодськ,

СТ «Аврора»,

вул. Садова,11, діл. № 19

521,00

521,00

-

521,00

-

2. Розробники проектуземлеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.

3. Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань та будівництва.

Міський голова А.МАЛІЦЬКИЙ