Міська рада
Рішення

№56 “Про надання дозволу на розробленняпроекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки в постійне користування за адресою: бульварДніпровський,3, м. Світловодськ, ОСББ «ПРИМОРСЬКИЙ ФОНТАН»”

Розглянувши клопотання від 09.10.2020 голови правління ОСББ «ПРИМОРСЬКИЙ ФОНТАН»Даровських Т.Ю. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, викопіювання з планово-картографічних матеріалів з місцем розташування земельної ділянки, виписку з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, протокол засідання правління ОСББ «ПРИМОРСЬКИЙ ФОНТАН»№ 5 від 21.09.2020 щодо відведення земельної ділянки під багатоквартирним житловим будинком в постійне користування,та керуючись ст.ст. 42, 92 Земельного кодексу України, ст.ст.19,20,22,25,26,50 Закону України «Про землеустрій»,  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ПРИМОРСЬКИЙ ФОНТАН» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування,для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, орієнтовною площею 0,450 га, за адресою: бульвар Дніпровський, 3, м.Світловодськ, Кіровоградська область. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

2. Розробники проекту із землеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.

3. Виготовлений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва.

Міський голова А. МАЛІЦЬКИЙ