Міська рада
Рішення

№65 “Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, біля житлового будинку №57, м.Світловодськ, громадянам України Оленковській Т.В. та Оленковському А.П.”

Розглянувши  повторно заяву від 21.09.2020  громадян України Оленковської Т.В. та Оленковського А.П., копію договору оренди земельної ділянки,  копію витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 15.12.2015 НВ-3502326552015, копію техпаспорту, копію декларації про готовність об’єкта до експлуатації, копію договору купівлі-продажу будівлі, копію витягу з Державного реєстру правочинів та керуючись ст.ст. 12,124,134  Земельного кодексу України, ст.33 Закону України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада вирішила:

1. Громадянам України Оленковській Тетяні Володимирівні та Оленковському Андрію Павловичу провести державну реєстрацію припинення права оренди земельної ділянки відповідно до договору №822 від 23.12.2015.

2. Передати громадянам України Оленковській Тетяні Володимирівні та Оленковському Андрію Павловичу в оренду земельну ділянку терміном на 3 (три), загальною площею 0,0036 га, для обслуговування торгівельного павільйону для реалізації товарів непродовольчої групи, (код КВЦПЗ - 03.07), за адресою: вул. Героїв України,біля житлового будинку №57, м.Світловодськ, Кіровоградська обл. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови. Кадастровий номер 3510900000:50:031:0020.

3. Громадянам України Оленковській Тетяні Володимирівні та Оленковському Андрію Павловичу :

3.1. У місячний термін з дня прийняття цього рішення укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки зі Світловодською міською радою та провести державну реєстрацію права оренди земельної ділянки.

3.2. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, не чинити перешкод при будівництві нових, дотримуватися вимог інженерних служб міста.

3.3. Здійснити проведення благоустрою прилеглої території на відстані 15 метрів від меж земельної ділянки та утримувати її в належному санітарному стані з дати підписання додаткової угоди земельної ділянки  на термін дії цього договору.

3.4. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст.ст. 141, 143, Земельного кодексу України та при невиконанні пункту 3, цього рішення.

5. Громадянам України Оленковській Тетяні Володимирівні та Оленковському Андрію Павловичу в місячний термін з дати прийняття рішення укласти договір з СМКП «Комбінатом комунальних послуг» на вивіз побутових відходів та надати його копію управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.

6. Громадянам України Оленковській Тетяні Володимирівні та Оленковському Андрію Павловичу в місячний термін з дати прийняття рішення надати копію паспорту благоустрою прилеглої території до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління економіки, ресурсів та розвитку міста та постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань та будівництва.

Міський голова   А.МАЛІЦЬКИЙ