Міська рада
Рішення

№73 “Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради №2164 від 25.08.2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Мілашенку Г.О. для індивідуального садівництва»”

Розглянувши заяву громадянина України Мілашенка Г.О., копію довідки наданої СТ «Родник», копію рішення Світловодської міської ради від 25.08.2020 №2164 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Мілашенку Г.О. для індивідуального садівництва», відповідно до ст. 12 Земельного кодексу України, керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою виправлення технічної помилки у преамбулі та пункті 1 рішення,-

міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Світловодської міської радивід 25.08.2020 року№2164«Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Мілашенку Г.О. для індивідуального садівництва», замінивши в преамбулі та пункті  1 рішення слова «СТ «Роднік»» на слова  «СТ «Родник».

2.Рештупунктівзалишити без змін.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва.

Міський головаА. МАЛІЦЬКИЙ