Міська рада
Рішення

№81 “Про внесення змін до рішення міської ради від 24.11.2020р. №7 „Про постійні комісії Світловодської міської ради””

Керуючись ст. 25, п.2 ч.1 ст. 26, ст. 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та розглянувши заяви депутатів Митник А.А., Медяника Д.О., Самоляка В.А.,

міська рада вирішила:

1. Ввести до складу постійної комісії міської ради з питань законності та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності члена комісії Митник Алєсю Анатоліївну.

2. Вивести зі складу постійної комісії міської ради з питань законності та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності члена комісії Самоляка Віктора Андрійовича.

3. Ввести до складу постійної комісії міської ради з бюджетно-фінансових питань, соціально-економічного розвитку та підприємництва члена комісії Самоляка Віктора Андрійовича.

4. Вивести зі складу постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, місцевого господарства та інфраструктури члена комісії Медяника Данила Олеговича.

5. Ввести до складу постійної комісії міської ради з питань інвестицій, земельних питань та будівництва члена комісії Медяника Данила Олеговича.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Міський голова А. МАЛІЦЬКИЙ