ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№1 Про створення позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії при першому відділі Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2024 рік

З метою своєчасного забезпечення проведення планового та позапланового медичного огляду і визначення придатності до військової служби військовозобов’язаних рядового, сержанського, старшинського та офіцерського складу, які перебувають на військовому обліку у першому відділі Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 №1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних та резервістів», наказу Міністра оборони України від 14.08.2002 №402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2008 за №1109/15800, керуючись ст. 2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та відповідно до вимог п.3 ч.1 ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Утворити основну позаштатну постійно діючу військово-лікарську комісію для проведення медичного огляду військовозобов’язаних у першому відділі Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, затвердити її склад та графік роботи (додаток 1).
2. Утворити резервний склад додаткової позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії для проведення медичного огляду військовозобов’язаних у першому відділі Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (додаток 2).
3. Забезпечення позаштатної постійно діючої військово-лікарськоїкомісії приміщенням, покласти на перший відділ Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
4. Головному лікарю КНП «Світловодська центральна районна лікарня Світловодської міської ради» забезпечити медичний персонал обладнанням та організувати медичний огляд військовозобов’язаних медичними працівниками військово-лікарської комісії, звільнивши їх від виконання основних посадових обов’язків на час роботи комісії зі збереженням посади і середньомісячної заробітної плати за основним місцем роботи.
5. Начальнику першого відділу Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки планувати роботу позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії спільно з головним лікарем КНП «Світловодська центральна районна лікарня Світловодської міської ради».
6. Зобов’язати керівників підприємств, установ і організацій незалежно
від форм власності на вимогу першого відділу Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки оповіщати та забезпечувати явку військовозобов’язаних для проходження медичного огляду.
7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.
8. Це рішення набирає чинності з моменту оприлюднення на офіційному сайті Світловодської міської ради: https://svgr.gov.ua/

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ