ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№10 Про затвердження складу комісії по здійсненню контролю за виконанням перевізниками умов договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Світловодську

З метою здійснення контролю за виконанням перевізниками умов укладених договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Світловодську, керуючись Законом України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», підпунктом 2 пункту «б» статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради, затвердженого рішенням Світловодської міської ради від 26.01.2017 № 667,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити склад комісії по здійсненню контролю за виконанням перевізниками умов договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Світловодську (Додаток).

2. Комісії при здійсненні перевірки залучати за згодою співробітників Світловодського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, управління Укртрансбезпеки в Кіровоградській області, Світловодського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, представників громадськості та перевізників міста.

3. Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 31.07.2017 № 505 «Про затвердження складу комісії по здійсненню контролю за виконанням перевізниками вимог чинного законодавства та умов договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Світловодську» та рішення, якими внесені зміни до нього, а саме: від 25.09.2017 № 632, від 12.03.2020 № 165, від 14.09.2020 № 491.

4. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на першого заступника міського голови Кореняка В. К.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Додатки