ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№1016 від 24 грудня 2019 р. “Про притягнення до адміністративної відповідальності КОЛОДІЙ Валентину Вікторівну 17.04.1972 року народження”

Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення від 19.12.2019р.  серія АА № 02826, складений адміністратором Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради, складений при виявленні адміністративного правопорушення, передбаченого вимогами  ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: втрата паспорта громадянина України та керуючись вимогами ст.13 ЗУ «Про адміністративні послуги», ст.40 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. За порушення вимог ст. 198 Кодексу України про адміністративніправопорушення притягнути до адміністративної відповідальностіКОЛОДІЙ Валентину Вікторівну 17.04.1972року народження та накласти адміністративне стягнення у розмірі _________ неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

2. За результатами розгляду адміністративної справи винести постанову у справі про адміністративне правопорушення. Копію надати правопорушнику згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Секретар міської ради  Ю. САПЯНОВ