ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№1030 від 24 грудня 2019 року “Про врегулювання питання щодо обліку нежитлових приміщень, квартир в багатоквартирних будинках, які не перебувають в приватній та/або у державній власності, технічного їх нагляду та обслуговування”

В зв’язку з приведенням у відповідність обліку нежитлових приміщень, квартир в багатоквартирних будинках, які не перебувають в приватній та/або у державній власності, технічного нагляду та обслуговування, з метою  проведення інвентаризації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Світловодська,  розглянувши протокол №1 засідання робочої наради від 11.12.2019,  керуючись постановою КМУ від 20.04.2016 № 301  «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», п.п.1 п. «а» ст. 29, п.п.1 п. «а» ст. 30, ч. 1 ст. 52, ч.6, ч.11 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити  комісію з питання врегулювання обліку нежитлових приміщень, квартир в багатоквартирних будинках, які не перебувають в приватній та/або у державній власності, технічного їх нагляду та обслуговування, згідно додатку 1 до цього рішення.

2. Керівникам КП «Житлосвіт 2012», КП «Житлосервіс 2012»,  КП «Добробут», ТОВ «УК «Господарник», УЖКГ виконавчого комітету Світловодського комітету надати, в термін до 01.02.2020, інформацію про стан виконання рішень виконавчого комітету  про списання багатоквартирних  будинків з балансу комунальних підприємств  та рішень про затвердження актів на списання багатоквартирного будинку; стан відображення в бухгалтерському обліку цих підприємств об’єктів нежитлових приміщень та квартир в багатоквартирних будинках, які не перебувають в приватній та/або  державній власності, у відповідності до вимог постанови КМУ від 20.04.2016 № 301  «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», станом на 01.01.2020.

3. Комісії, в термін до 01.02.2020, провести аналіз  обліку нежитлових приміщень та квартир в багатоквартирних будинках, які не перебувають в приватній та/або  державній власності, згідно рішень виконавчого комітету Світловодської міської ради про списання багатоквартирних  будинків з балансу комунальних підприємств  та рішень про затвердження актів на списання багатоквартирного будинку.

4. За результатами проведеного аналізу комісії, в термін до 01.04.2020, провести інвентаризацію нежитлових приміщень та квартир в багатоквартирних будинках, які не перебувають в приватній та/або  державній власності, в ході якої визначити технічний стан об’єктів комунального майна та надати до виконавчого комітету пропозиції щодо врегулювання їх обліку, технічного нагляду та обслуговування.

5. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ