ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№107 Про постановку на квартирний облік Байбаченка О.О.

Розглянувши заяву гр. Байбаченка ХХХХХХХ від 29.12.2023 № Б-2233, який має статус дитини позбавленої батьківського піклування, проживаючого за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, ХХХХХХХХ, приймаючи до уваги наказ начальника служби у справах дітей Світловодського міськвиконкому Кіровоградської області від 06.07.2021 № 16, довідку про склад сім`ї від 26.12.2023 № 342, архівну довідку Світловодського комунального міжміського бюро технічної інвентаризації від 30.11.2023 № 1011, витяг з реєстру Світловодської територіальної громади, пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Світловодської міської ради (протокол засідання від 06.02.2024 № 1), на підставі ст. 39 Житлового кодексу України, п. 46, «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», п. п. 2,п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Поставити на квартирний облік у виконавчому комітеті Світловодської міської ради за місцем проживання та включити до списку громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень, як дитину позбавлену батьківського піклування Байбаченка ХХХХХХХ.
Склад сім’ї – 1 особа.
Мешкає та зареєстрований Байбаченко Олексій Олексійович по вул. ХХХХХХ, Олександрійський район, Кіровоградська область, яка належить Байбаченку ХХХХХХХ.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
3. Рішення набирає чинності з моменту доведення його до відома заявника.
4. Рішення може бути оскаржене шляхом подання скарги до Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області за адресою: вул. Приморська, 48, м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська область:
- заявником – протягом 30-ти днів з дня доведення рішення до його відома;
заінтересованими особами – протягом 30-ти днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА