ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№109 Про постановку на квартирний облік Яременка В.С.

Розглянувши заяву гр. Яременка ХХХХХХ від 24.01.2024 № Я-95, який має статус дитини-сироти, проживаючого за адресою: м. Київ, ХХХХХХ, приймаючи до уваги розпорядження голови Світловодської районної державної адміністрації Кіровоградської області М. Касьянова від 22.01.2009 № 53-р, довідку про місце проживання від 29.11.2023, архівну довідку Світловодського комунального міжміського бюро технічної інвентаризації від 24.01.2024 № 21, витяг з реєстру Київської територіальної громади, пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Світловодської міської ради (протокол засідання від 06.02.2024 № 1), на підставі ст. 39 Житлового кодексу України, п. 46, «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», п. п. 2,п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Поставити на квартирний облік у виконавчому комітеті Світловодської міської ради за місцем походження та включити до списку громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень, як дитину позбавлену батьківського піклування Яременка ХХХХХХ.
Склад сім’ї – 1 особа.
Мешкає та зареєстрований Яременко Владислав Сергійович в ХХХХХХХ м. Києва.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
3. Рішення набирає чинності з моменту доведення його до відома заявника.
4. Рішення може бути оскаржене шляхом подання скарги до Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області за адресою: вул. Приморська, 48, м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська область:
- заявником – протягом 30-ти днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА