ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№11 Про затвердження нового складу комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення пам’ятників та впорядкування могил

Керуючись ст. 34 , ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою виконання п.4 розділу І «Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих, поранених військовослужбовців Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів на 2023-2027 роки» затвердженої рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 28.10.2022 року № 614, у зв’язку із кадровими змінами

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити новий склад комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих): учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників та Захисниць України для встановлення пам’ятників та впорядкування могил, згідно з додатком).
2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 21.09.2023 року № 637 «Про затвердження складу комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників та Захисниць України для встановлення пам’ятників та впорядкування могил».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.
4. Дане рішення набирає чинності з дня його прийняття.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ