ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№110 Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання у кім. № 73-2,3,4 по вул. Приморській, 38 м. Світловодська

Розглянувши заяву гр. Оводенко ХХХХХХХ від 08.01.2024 № О-18, проживаючої за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, ХХХХХХХ, приймаючи до уваги свідоцтво про одруження від 01.05.1999 (серія І-ОЛ № 030710), витяг з реєстру Світловодської територіальної громади, пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Світловодської міської ради (протокол засідання від 06.02.2024 № 1), на підставі статті 106 Житлового кодексу України, ст.9 Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» № 1871-ІХ від 05.11.2021 року , статей 6,11 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», підпункт 2 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл на реєстрацію місця проживання у житловому приміщенні комунальної власності м. Світловодська ХХХХХХ, чоловікові Оводенку ХХХХХХХ та дочці Оводенко ХХХХХ до Оводенко ХХХХХХ (наймача), Оводенко ХХХХХХ за згодою всіх повнолітніх членів сім’ї.
У вказаній кімнатах мешкають та зареєстровано 2 особи:
- Оводенко ХХХХХХ – наймач;
- Оводенко ХХХХХХ – дочка.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
3. Рішення набирає чинності з моменту доведення його до відома заявника.
4. Рішення може бути оскаржене шляхом подання скарги до Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області за адресою: вул. Приморська, 48, м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська область:
- заявником – протягом 30-ти днів з дня доведення рішення до його відома;
заінтересованими особами – протягом 30-ти днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА