ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№113 Про включення квартири ХХХХХХ по вул. Приморській до числа службового житла Головного управління Національної поліції в Кіровоградській обл.

Розглянувши лист заступника начальника Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Сергія КОТИГИ від 22.12.2023 № 426/01-32, витяг з Державного реєстру речових прав, пропозиції громадської комісії з житлових питань (протокол засідання від 06.02.2024 № 1), на підставі ст. 140, 146 Конституції України, п. п. 5, 10 п. «б» ст. 30, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. п. 3, 5 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 4 лютого 1988 року № 37, ст. 118 Житлового кодексу України,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Включити до числа службових квартир Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області однокімнатну квартиру загальною площею 29,6 кв.м, що розташована за адресою: ХХХХХХХХ, м. Світловодськ, Кіровоградська область.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
3. Рішення набирає чинності з моменту доведення його до відома заявника.
4. Рішення може бути оскаржене шляхом подання скарги до Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області за адресою: вул. Приморська, 48, м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська область:
- заявником – протягом 30-ти днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА