ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№120 Про погодження на проведення масового заходу цирку-шапіто «Орбіта»

На підставі заяви головного адміністратора ДЛ «Дирекції пересувних циркових колективів України» цирку-шапіто «Орбіта» Наталії ЄРМАКОВОЇ, від 05.02.2024 року за №14/01-27 відповідно до розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 08 червня 2022 року № 396-р «Про проведення масових заходів на території області в умовах воєнного стану», згідно статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодити цирку-шапіто «Орбіта» ДЛ «Дирекції пересувних циркових колективів України» проведення Циркової вистави у приміщенні КЗ «Власівський будинок культури Світловодської міської ради», 17.02.2024 року з 17:30 до 18:30 години. Орієнтовна кількість учасників - 200 осіб.
2.Організатори заходу (відповідальна особа – Наталія ЄРМАКОВА, тел. 0955111066) несе відповідальність за безпеку присутніх та повинні забезпечити:
1) негайне припинення проведення масового заходу під час оголошення сигналу «Повітряна тривога», сповістити про це його учасників та організувати їх евакуацію, повідомивши їм місце знаходження найближчого укриття - у приміщенні КЗ ЗДО №2 «Буратіно», смт. Власівка вул. Східна 6а;
2) дотримання правил пожежної безпеки;
3) дотримання громадського порядку учасниками масового заходу;
4) наявність засобів першої медичної допомоги.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.
4. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
5. Рішення може бути оскаржене, шляхом подання скарги (позову) до Кіровоградського окружного адміністративного суду.
- заявником - протягом 30-ти днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами - протягом 30-ти днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА