ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№13 Про внесення змін до «Порядку надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам сімей учасників антитерористичної операції, які є мешканцями м. Світловодська»

З метою виконання пункту 1 розділу VII «Міської комплексної програми соціальної підтримки сімей учасників АТО, сімей поранених, загиблих військовослужбовців та учасників АТО і вшанування пам’яті загиблих на 2018-2020 роки» та цільового використання коштів з міського бюджету, керуючись підпунктом 2 пункту «а» частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни до «Порядку надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам сімей учасників антитерористичної операції, які є мешканцями м. Світловодська», а саме пункт 3.8 розділу 3 викласти в наступній редакції:
- Встановити суму допомоги в розмірі двох прожиткових мінімумів на одну особу в розрахунку на місяць, який прийнято згідно закону України «Про Державний бюджет» на бюджетний рік.

2. Контроль виконання даного рішення покласти на заступника міського голови ЩЕРБИНУ І.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ