ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№130 Про схвалення проекту змін до Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів війни на 2023-2027 роки

З метою збільшення орієнтовних обсягів фінансування напрямків Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих, поранених військовослужбовців, Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів на 2023-2027 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 28 жовтня 2022 року № 614, у зв’язку із збільшенням кількості звернень громадян про надання різних видів допомог, які передбачені Коплексною програмою, керуючись п.1 ч. 2 ст. 52, ч. 5, 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Схвалити проект змін до Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів війни на 2023-2027 роки в частині орієнтовних обсігів фінансування на 2024 рік, що додається.
2. Управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради винести зміни на розгляд Світловодської міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ