ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№131 Про затвердження акта встановлення факту здійснення догляду за особою з інвалідністю ІІ групи

Розглянувши акт встановлення факту здійснення догляду від 05 лютого 2024 року №2, який здійснено відповідно до заяви від 01 лютого 2024 року Каспрова ХХХХХХХХХ щодо підтвердження факту здійснення ним догляду за матір’ю Каспровою ХХХХХХХ, яка є особою з інвалідністю ІІ групи та потребує постійного догляду, за результатами встановлено та підтверджено факт того, що Каспров ХХХХХХХХ здійснює щоденний догляд за Каспровою ХХХХХХХХ та надає їй соціально-побутові послуги, таким чином, відповідно до Положення про складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного догляду, затвердженого рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 19 грудня 2022 року № 729, на виконання п. 2¹ Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 року № 57 (із змінами), керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт № 2 встановлення факту здійснення догляду Каспровим ХХХХХХХХ за матір’ю Каспровою ХХХХХХХ, яка є особою з інвалідністю ІІ групи та потребує постійного догляду з висновком про встановлення факту здійснення догляду, складений 05 лютого 2024 року (додаток).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.
3. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
4. Рішення може бути оскаржене шляхом подання скарги (позову) до Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою вул. Велика Перспективна, 40, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006:
- заявником - протягом 30-ти днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами - протягом 30-ти днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області https://svgr.gov.ua.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА