ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№132 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 12.01.2024 року №14 «Про затвердження Порядку про надання одноразової адресної матеріальної допомоги незахищеним верствам населення Світловодської міської територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах»

З метою виконання пункту 4.1. розділу IV Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення «Турбота» на 2021-2025 роки» затвердженою рішенням сесії Світловодської міської ради Світловодської міської ради від 22.12.2020 року № 14 (зі змінами від 19.12.2023 року № 2157), керуючись пп.2 п. «а» ч.1 ст.34, ч.1 ст.52 та ч.5, 6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про адміністративну процедуру»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 12.01.2024 року № 14 «Про затвердження Порядку про надання одноразової адресної матеріальної допомоги незахищеним верствам населення Світловодської міської територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах», а саме до Порядку, виклавши пункт 4.2. четвертого розділу Порядку в такій редакції: «Підставою для здійснення виплати одноразової адресної матеріальної допомоги є рішення, затверджене виконавчим комітетом Світловодської міської ради, яке приймається з врахуванням протоколу рішення Комісії та доводиться до відома заявника у формі: особистого вручення, смс-повідомлення, електронного засобу зв’язку, електронної пошти (за наявністю)».

2. Контроль виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ