ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№134 Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги ветеранам війни, надання допомоги до Дня матері матерям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України у новій редакції

З метою виконання п.1 розділу I Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих, поранених військовослужбовців Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів на 2023-2027 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 28.10.2022 року № 614, для приведення у відповідність до чинного законодавства, керуючись пп. 2 п. «а» ч. 1 ст. 34 та ч. 5, 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити Порядок надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій АТО/ООС, Захисникам та Захисницям України, особам з інвалідністю внаслідок війни, надання одноразової матеріальної допомоги до Дня матері, матерям загиблих (померлих) учасників бойових дій АТО/ООС, які мають статус члена сім'ї загиблого та матерям загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, які мають статус члена сім'ї загиблого Захисника чи Захисниці України у новій редакції, що додається.
2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 12.01.2023 року № 16 «Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій: АТО/ООС, військовослужбовцям, Захисникам та Захисницям України, особам з інвалідністю внаслідок війни, сім'ям загиблих (померлих) та поранених учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників та Захисниць України»
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ