ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№15 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 23.04.2021 № 262

У зв’язку із кадровими змінами, з метою виконання Законів України «Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків», «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про протидію торгівлі людьми», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», керуючись ч. 1 ст. 52, ч. 5, 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 23 квітня 2021 року № 262 «Про створення координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми», а саме: в п.1 рішення, затвердивши склад координаційної ради у новій редакції згідно із додатком.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ