ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№152 Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб у гуртожитках комунальної власності Світловодської міської ради

З метою забезпечення базових потреб та соціального захисту внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб, які прибули з інших областей України, де ведуться бойові дії, відповідно до ст. 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», п.п. 20 п. «б» ч. 1 ст. 34, ст. 40, ч. 5 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити перелік житлових приміщень гуртожитку комунальної власності Світловодської міської ради для тимчасового перебування внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб за адресою: Кіровоградська область, м. Світловодськ, Приморська, 74, що знаходиться на балансі управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради (Додаток 1).
2. Доручити начальнику управління житлово-комунального господарства Віктору САМОЛЯКУ організувати тимчасове перебування внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб в житлових приміщеннях гуртожитку № 74 по вулиці Приморській м. Світловодська Кіровоградської області зазначених в Переліку (згідно додатку 1).
3. Затвердити Положення про місце тимчасового перебування (далі - МТП) внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб у житлових приміщеннях гуртожитку комунальної власності Світловодської міської ради (Додаток 2).
4. Затвердити Правила тимчасового перебування внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб у житлових приміщеннях гуртожитку комунальної власності Світловодської міської ради (Додаток 3).
5. Затвердити Договір тимчасового перебування у МТП (Додаток 4).
6. Начальнику управління житлово-комунального господарства протягом десяти робочих днів забезпечити ознайомлення внутрішньо переміщених осіб, що отримали право тимчасового перебування у МТП з Положенням про МТП, Правилами тимчасового перебування у МТП та укласти відповідні договори.
7. Уповноважити заступника міського голови Максима ІЛЬЧЕНКА здійснювати попереднє погодження влаштування ВПО до МТП.
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Світловодського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ