ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№153 Про передачу піаніно «Отрада» з балансу КЗ «Ліцей №4 «Обрій» Світловодської міської ради на баланс Закладу дошкільної освіти № 18 Світловодської міської ради

Розглянувши лист №378 від 19.12.2023року КЗ «Ліцей № 4 «Обрій» Світловодської міської ради, з метою приведення у відповідність балансу по закладах та керуючись пп.1п. „а” ст.29, ч.5,6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Передати з балансу КЗ «Ліцей № 4 «Обрій» Світловодської міської ради на баланс Закладу дошкільної освіти №18 Світловодської міської ради основні засоби, згідно додатку 1.
2. Затвердити склад комісії з приймання-передачі майна КЗ «Ліцей № 4 «Обрій» Світловодської міської ради до Закладу дошкільної освіти №18 Світловодської міської ради, згідно додатку 2.
3. Вищевказаній комісії здійснити приймання - передачу майна КЗ «Ліцей № 4 «Обрій» Світловодської міської ради до Закладу дошкільної освіти №18 Світловодської міської ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – з питань ЖКГ, архітектури та будівництва Максима ІЛЬЧЕНКО.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ