ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№157 Про встановлення ТОВ «Сигма Енергія» тарифу на теплову енергію

Розглянувши заяву ТОВ «Сигма Енергія» від 22.02.2024 № 22/02, щодо встановлення тарифу на теплову енергію, для опалення міського спортивного комплексу імені А.Тузовського, за адресою м. Світловодськ, вул. Вадима Бойка 2, яка вироблена на установках з використанням альтернативних джерел енергії; керуючись абзацом 4 статті 20 Законом України «Про теплопостачання», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Порядком розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, постановою Кабінету Міністрів України від 10 червня 2020 року № 467, рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради № 691 від 13 жовтня 2023 року «Про встановлення ТОВ «Світловодськпобут» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання», підпунктом 2 пункту "а" статті 28, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Встановити ТОВ «Сигма Енергія» тариф на теплову енергію, для опалення міського спортивного комплексу імені А.Тузовського за адресою м. Світловодськ, вул. Вадима Бойка 2, яка вироблена на установках з використанням альтернативних джерел енергії на рівні 90 відсотків від діючого для ТОВ «Світловодськпобут» тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, для потреб бюджетних установ, вироблену з використанням природного газу – 4543,81 грн. за 1 Гкал, з урахуванням ПДВ.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ