ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№160 Про оголошення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Миронівського старостинського округу (с. Миронівка)

З метою впорядкування надання мешканцям Миронівського старостинського округу (с. Миронівка) своєчасних, належної якості, послуг із вивезення побутових відходів, відповідно підпункту 3 пункту 2 статті 26, пункту 3 статті 33 Закону України «Про управління відходами», Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918, розглянувши протокол засідання конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Миронівського старостинського округу (с. Миронівка) від 15.02.2024 року, керуючись підпунктом 1, 6, 23 пункту «а», частини 1, статті 30, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити «Конкурсну документацію по проведенню конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Миронівського старостинського округу (с. Миронівка)» (додаток 1).
2. Оголосити конкурс з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Миронівського старостинського округу (с. Миронівка), який буде проведено 03.04.2024 року о 10.00 год.
3. Відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадкістю апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради опублікувати на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів території Миронівського старостинського округу (с. Миронівка) та конкурсну документацію по проведенню конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Миронівського старостинського округу (с. Миронівка) (додаток 2).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ