ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№163 Про оголошення повторно конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка)

В зв’язку з тим, що згідно оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка), яке було розміщено на сайті Світловодської міської територіальної громади 25.01.2024 року, прийом документів проводився протягом 30 календарних днів з дня публікації, але для участі у конкурсі не надані конкурсні пропозиції, тому конкурс визначається таким, що не відбувся (абзац другий пункту 28 відповідно до Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 року № 918). Оскільки конкурс визначений таким, що не відбувся, то необхідно оприлюднити на офіційному веб-сайті оголошення про проведення повторного конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу та розмістити конкурсну документацію по проведенню конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка), відповідно підпункту 3 пункту 2 статті 26, пункту 3 статті 33 Закону України «Про управління відходами», Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918, розглянувши протокол засідання конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка) від 23.02.2024 року, керуючись підпунктом 1, 6, 23 пункту «а», частини 1, статті 30, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити «Конкурсну документацію по проведенню конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка)» в новій редакції (додаток 1).
2. Оголосити повторно конкурс з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка), який буде проведено 04.04.2024 року о 9.00 год.
3. Відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадкістю апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради опублікувати на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради оголошення про проведення повторного конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів території Власівського старостинського округу (смт Власівка) та конкурсну документацію по проведенню конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка) (додаток 2).
4. КП «Власівські мережі» продовжувати надавати послуги з вивезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу до визначення на конкурсній основі суб’єкту господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка).
5. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради № 17 від 12 січня 2024 року «Про оголошення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка)».
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКО.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ