ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№17 Про утворення комісії по визначенню та відшкодуванню збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства

З метою визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді м. Світловодська внаслідок порушення порядку землекористування, недопущення безоплатного землекористування, що призводить до втрат місцевого бюджету, відповідно до статей 12, 125, 152, 156, 157, 206, 211 Земельного кодексу України, статей 257, 1166 Цивільного кодексу України, Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 № 284, керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про організацію роботи комісії по визначенню та відшкодуванню збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства згідно додатку 1до даного рішення.
2. Затвердити склад комісії по визначенню та відшкодуванню збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства згідно з додатком 2 до даного рішення.
3. Опублікувати дане рішення на офіційній сторінці Світловодської міської ради в мережі Інтернет.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з бюджетно-фінансових питань, соціально-економічного розвитку та підприємництва, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Міський голова А. МАЛІЦЬКИЙ

Додатки