ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№174 Про надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого

Розглянувши протокол № 2 від 20.02.2024 року засідання комісії з питань розгляду звернень щодо грошової допомоги на поховання, та на підставі «Положення про порядок надання допомоги на поховання та фінансування деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого», затвердженого рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 14.04.2023 р. № 166, керуючись пп. 4 п.«а» ч.1 ст.34 та ч.6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.07 р. № 99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого», п.1 ч.1 ст.75 Закону України «Про адміністративну процедуру»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Здійснити в установленому порядку фінансування з бюджету Світловодської міської територіальної громади КПКВК 0813242 розділ «Інші видатки» кошти в сумі 6056 грн. 00 коп. (шість тисяч п’ятдесят шість грн. 00 коп.) для виплати матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого згідно Додатку.
2. Начальнику управління соціального захисту населення Ірині КОТЕНКО забезпечити цільове використання коштів в межах кошторисних призначень на зазначені виплати.
3. Контроль виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.
4. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
5. Рішення може бути оскаржене шляхом подання скарги (позову) до Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою:
вул. Велика Перспективна, 40, м. Кропивницький, Кіровоградської області:
- заявником – протягом 30-ти днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області https://svgr.gov.ua.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА