ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№176 Про виплату грошової компенсації особам з інвалідністю за придбані квитки на проїзд (міжміським автомобільним та залізничним транспортом) до будь – якого пункту України і назад в період з 01 жовтня по 15 травня кожного року

Розглянувши протокол від 12.02.2024 року № 1 засідання комісії з питань розгляду заяв на виплату грошової компенсації за придбані квитки, на виконання пункту 2.36 розділу II «Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення «Турбота» на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням сесії Світловодської міської ради 22.12.2020 року № 14 (зі змінами), керуючись пп.2. п.«а» ч.1 ст. 34 та ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про адміністративну процедуру»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Здійснити в установленому порядку фінансування з бюджету Світловодської міської територіальної громади КПКВК 0813242 розділ «Інші видатки» кошти в сумі 679 грн. 30 коп. (шістсот сімдесят дев’ять грн. 30 коп.) для виплати грошової компенсації особам з інвалідністю за придбані квитки на проїзд до будь-якого пункту України і назад в період з 01 жовтня по 15 травня кожного року згідно Додатку.
2. Начальнику управління соціального захисту населення Ірині КОТЕНКО забезпечити цільове використання коштів в межах кошторисних призначень на зазначені виплати.
3. Контроль виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.
4. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
5. Рішення може бути оскаржене шляхом подання скарги (позову) до Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою:
вул. Велика Перспективна, 40, м. Кропивницький, Кіровоградської області:
- заявником – протягом 30-ти днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області https://svgr.gov.ua.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА