ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№179 Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників та Захисниць України для встановлення пам’ятників та впорядкування могил у новій редакції

З метою виконання пункту 4 розділу I «Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих, поранених військовослужбовців Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів на 2023-2027 роки», затвердженої рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 28.10.2022 року № 614, для приведення у відповідність до чинного законодавства, керуючись пп. 2 п. «а» ч. 1 ст. 34 та ч. 5, 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити Порядок надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників та Захисниць України для встановлення пам’ятників та впорядкування могил у новій редакції, що додається.
2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 10 березня 2023 року № 100 «Порядок надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих): учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників та Захисниць України для встановлення пам’ятників та впорядкування могил».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ