ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№183 Про схвалення проекту рішення Світловодської міської ради «Про перейменування вулиць, провулків Світловодської міської територіальної громади»

З метою засудження та заборони пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії, відповідно до ст. 3, ст. 4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», ст. 5, ст. 8 Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», розпорядження голови Світловодської міської ради «Про перейменування вулиць, провулків Світловодської територіальної громади», наказу Міністерства юстиції України від 06 липня 2012 року № 1014/5 «Про словники Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», керуючись ст. 32, п.1, ст. 37, п.1 ч.2, ст.52, ч. 5, 6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Схвалити та внести на розгляд сесії міської ради проект рішення «Про перейменування вулиць, провулків Світловодської міської територіальної громади».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ