ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№190 Про розгляд проєкту Програми стимулювання педагогічних працівників та учнів закладів освіти Світловодської міської територіальної громади на 2024–2026 роки

Розглянувши проєкт Програми стимулювання педагогічних працівників та учнів закладів освіти, Світловодської міської територіальної громади на 2024–2026 роки, з метою надання системної підтримки талановитим дітям та обдарованій молоді, формування системи виявлення, навчання, виховання обдарованої молоді, створення умов для самореалізації та розширення їх соціально-правових гарантій, заохочення та мотивації здобувачів освіти, їх наставників у досягненні високих результатів у освітній діяльності, керуючись п.1 ч. 2 ст. 52, ч.ч.5, 6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Схвалити проєкт Програми стимулювання педагогічних працівників та учнів закладів освіти Світловодської міської територіальної громади на 2024–2026 роки та винести на розгляд Світловодської міської ради.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ