ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№193 Про передачу обладнання з балансу Управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради на баланс КЗ «Ліцей «Перспектива» Світловодської міської ради

Розглянувши лист №01-29/234 від 22.02.2024 року Управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради з метою забеспечення ліцею необхідним обладнанням для укриття та керуючись пп.1п. „а” ст.29, ч.5,6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Передати з балансу Управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради на баланс Комунального закладу ліцей «Перспектива» Світловодської міської ради обладнання для укриття, згідно додатку 1.
2. Затвердити склад комісії з приймання-передачі обладнання Управління освіти, молоді та спорту ТГ Світловодської міської ради та Комунального закладу «Ліцей «Перспектива» Світловодської міської ради, згідно додатку 2.
3. Вищевказаній комісії здійснити приймання - передачу обладнання Управління освіти, молоді та спорту ТГ Світловодської міської ради до Комунального закладу «Ліцей «Перспектива» Світловодської міської ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ