ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№209 Про надання дозволу УЖКГ на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Приморській 56

На підставі звернення мешканців житлового будинку, щодо знесення одного високого, старого, фаутного дерева, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться на небезпечній відстані від пішохідної доріжки і росте біля будинку № 56, по вулиці Приморській та провести омолоджувальну обрізку і видалення вражених омелою гілок дерев, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 20 від 26.03.2020 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 20 від 26.03.2020 р., щодо знесення одного високого, старого дерева, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться на небезпечній відстані від пішохідної доріжки і розташоване по вулиці Приморській 56 та провести омолоджувальну обрізку і видалення вражених омелою гілок дерев /додається/.
2. Дозволити УЖКГ знести одне високе дерево, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться по вулиці Приморській 56 та провести омолоджувальну обрізку і видалення вражених омелою гілок дерев.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва.

Секретар Світловодської міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток