ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№212 Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська,58 з юридичною особою – Світловодським міськрайонним клубом воїнів – інтернаціоналістів «Перевал»

Розглянувши заяву від 08.04.2020 № 18 в.о. голови Світловодського міськрайонного клубу воїнів – інтернаціоналістів «Перевал» Волкова С.В., керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», «Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодська», затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012 № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна від 21.02.2013 № 82/13 за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська,58 загальною площею 119,5 кв.м з юридичною особою – Світловодським міськрайонним клубом воїнів – інтернаціоналістів «Перевал» для розміщення офісу на термін до 31.01.2023 та внести зміни до цього договору в частині продовження терміну його дії в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення.
2. В.о. голови Світловодського міськрайонного клубу воїнів – інтернаціоналістів «Перевал» Волкову С.В.:
2.1. В 20-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна, переукласти договори в разі закінчення їх терміну дії з СМКП «Комбінат комунальних послуг» на вивіз побутових відходів, по наданню послуг з електро-, тепло-, водопостачання, водовідведення та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копії цих договорів надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня їх укладання.
2.2. В 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.
3. У разі невиконання умов п.1, 2 дане рішення втрачає чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ