ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№213 Про внесення змін до рішення від 23 лютого 2024 року № 179 «Про затвердження порядку надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників та Захисниць України для встановлення пам’ятників та впорядкування могил у новій редакції»

Розглянувши звернення матері загиблого Захисника України про виплату допомоги для встановлення пам’ятників та впорядкування могил, з метою виконання пункту 4 розділу I «Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих, поранених військовослужбовців Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів на 2023-2027 роки», затвердженої рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 28.10.2022 року № 614, для можливості реалізації права на отримання допомоги для встановлення пам’ятників та впорядкування могил членам сім'ї другого ступеня споріднення загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, керуючись пп. 2 п. «а» ч. 1 ст. 34 та ч. 5, 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Внести до рішення виконавчого комітету від 23 лютого 2024 року № 179 «Про затвердження порядку надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників та Захисниць України для встановлення пам’ятників та впорядкування могил у новій редакції» такі зміни:
1) п. 2.1. Розділу 1 Порядку «Одноразова матеріальна допомога надається в порядку черговості родинних зв’язків: дружина (чоловік), один із повнолітніх дітей, законний представник малолітніх та неповнолітніх дітей, опікун або піклувальник, один із батьків», викласти в такій редакції: «Одноразова матеріальна допомога надається в порядку черговості родинних зв’язків: дружина (чоловік), один із повнолітніх дітей, законний представник малолітніх та неповнолітніх дітей, опікун або піклувальник, один із батьків, у випадку відсутності членів сім'ї першого ступеня споріднення, допомога надається членам сім’ї другого ступеня споріднення в порядку черговості: рідному брату або сестрі, бабі або діду зі сторони матері, або зі сторони батька, онуку або онуці»;
2) Розділ 2 Порядку доповнити пунктом 2.3 такого змісту: «2.3. У разі, якщо за отриманням допомоги звернулися заявники, які мають право на її отримання, але не відносяться до отримувачів допомоги першої черги, в такому випадку допомога надається за умови відсутності звернення на отримання допомоги від отримувачів першої черги та при наявності письмової згоди отримувачів першої черги на виплату допомоги наступному члену сім'ї відповідно до порядку черговості».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ