ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№214 Про попередній розгляд та схвалення проекту Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів війни на 2023-2027 роки та затвердження її в новій редакції

З метою соціальної та матеріальної підтримки військовослужбовців, які отримали поранення, контузії, каліцтва (травми) під час здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, членів сімей військовослужбовців, які зникли безвісти за особливих обставин або потрапили у полон, членів сімей загиблих (померлих) Захисників чи Захисниць України, військовослужбвців звільнених з полону, військовослужбовців звільнених з військової служби за станом здоров'я на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку, для упорядкування переліку заходів Комплексної програми Світловодської міської териоріальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів війни на 2023-2027 роки, завтердженої рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 28 жовтня 2022 року № 614 та уточнення її фінасових показників, керуючись п.1 ч. 2 ст. 52, ч. 5, 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Схвалити проект Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів війни на 2023-2027 роки, затвердити її в новій редакції, що додається та винести на розгляд Світловодської міської ради.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ