ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№216 Про оголошення повторного конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодська

В зв’язку з тим, що згідно оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ, яке було розміщено на сайті Світловодської міської територіальної громади 06.02.2024 року, прийом документів проводився протягом 30 календарних днів з дня публікації, але для участі у конкурсі не надані конкурсні пропозиції, тому конкурс визначається таким, що не відбувся (абзац другий пункту 28 відповідно до Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 року № 918). Оскільки конкурс визначений таким, що не відбувся, то необхідно оприлюднити на офіційному веб-сайті оголошення про проведення повторного конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ та розмістити конкурсну документацію по проведенню конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ, відповідно підпункту 3 пункту 2 статті 26, пункту 3 статті 33 Закону України «Про управління відходами», Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918, розглянувши протокол засідання конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ від 06.03.2024 року, керуючись підпунктом 1, 6, 23 пункту «а», частини 1, статті 30, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити «Конкурсну документацію по проведенню конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ» в новій редакції (додаток 1).
2. Оголосити повторно конкурс з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ, який буде проведено 16.04.2024 року о 9.00 год.
3. Відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадкістю апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради опублікувати на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради оголошення про проведення повторного конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів території м. Світловодськ та конкурсну документацію по проведенню конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ (додаток 2).
4. Визначити Світловодське міське комунальне підприємство «Комбінат комунальних послуг» виконавцем послуги із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ, на період проведення конкурсу та прийняття рішення виконавчим комітетом Світловодської міської ради про визначення переможця конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів території м. Світловодськ.
5. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради № 71 від 26 січня 2024 року «Про оголошення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ».
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКО.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ