З метою виконання пункту 5.1. розділу V Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення «Турбота» на 2021-2027 роки», затвердженою рішенням сесії Світловодської міської ради Світловодської міської ради від 22.12.2020 року № 14 (зі змінами), керуючись пп.2 п. «а» ч.1 ст.34, ч.1 ст.52 та ч. 5, 6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про адміністративну процедуру»
виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:
1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 05.12.2025 року № 1323 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого в новій редакції» (надалі Порядок), а саме до п.1 рішення, виклавши пункт 2.2. розділу 2 Порядку в наступній редакції:
«п. 2.2. Допомога на поховання надається у розмірі одного прожиткового мінімуму, встановленого Законом України «Про державний бюджет» на поточний рік, починаючи з 01.01.2026 року».
2. Контроль виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань Наталію ШВЕРНЕНКО.
Секретар міської ради Роман ДОМБРОВСЬКИЙ