ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№27 Про надання дозволу фізичній особі – підприємцю Альоні СУХІНІЙ на передачу в суборенду нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлова, 16, юридичній особі – товариству з обмеженою відповідальністю «Науко-виробнича фірма «Теплоенергосервіс»

Розглянувши заяву від 05.01.2024 за вх. № 02/01-42 фізичної особи – підприємця СУХІНОЇ Альони Валеріївни, проживаючої за адресою: ХХХХХХХ, стосовно надання дозволу на передачу в суборенду нерухомого майна комунальної власності товариству з обмеженою відповідальністю «Науко-виробнича фірма «Теплоенергосервіс», керуючись частиною 1 статті 22 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 №157-IX, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483, підпунктом 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Альоні СУХІНІЙ на передачу в суборенду нерухомого майна, нежитлового приміщення загальною площею 95,89 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлова, 16 (господарчий корпус Світловодської ЦРЛ), юридичній особі – товариству з обмеженою відповідальністю «Науко-виробнича фірма «Теплоенергосервіс» з метою розміщення топкового приміщення на термін по 31.08.2024.
2. Загальному відділу апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради надати (вручити) заявнику копію рішення, засвідченого належним чином.
3. Рішення набирає чинності з моменту доведення його до відома заявника.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Рішення може бути оскаржене протягом 30 календарних днів з дня його доведення до відома заявника до Комісії з розгляду скарг (вул. Героїв України, 14 м. Світловодськ Кіровоградська обл. 27501) або до Кіровоградського окружного адміністративного суду.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА