ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№29 Про надання дозволу УЖКГ на знесення чотирьох дерев, які знаходяться по вулицях міста

На підставі звернення мешканців міста, щодо знесення чотирьох високих, старих дерев, які становлять загрозу мешканцям та знаходяться на небезпечній відстані від пішохідних доріжок, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 89 від 17.12.2019 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 89 від 17.12.2019 р., щодо знесення чотирьох високих, старих дерев, які становлять загрозу мешканцям та знаходяться на небезпечній відстані від пішохідних доріжок по вулицям міста /додається/.
2. Дозволити УЖКГ знести чотири високі дерева, які становлять загрозу мешканцям та знаходяться по вулицях міста.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово- комунального господарства, архітектури і будівництва.

Секретар Світловодської міської ради Юрій САПЯНОВ